Konsultant ds. Sprzedaży

Gdynia, Warszawa
Dodane 3 lata dni temu

Obecnie poszukujemy do współpracy osoby/firmy w zakresie

Miejsce pracy: Gdynia, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie konsultacji z klientami (administratorzy i wspólnoty mieszkaniowe),
  • Kreowanie potrzeb klientów zgodnych z ofertą firmy.
  • Bieżącą obsługa klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania)
  • Budowanie relacji z klientami opartych na zasadach partnerskiej współpracy,
  • Dbałość o wizerunek firmy i jakość obsługi,

Nasze wymagania:

  • Zdolność nawiązywania kontaktów i budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Predyspozycje do samodzielnej, systematycznej i efektywnej pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • Znajomość obsługi programów biurowych (Excel, Word)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • Elastyczną formę współpracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
  • Przyjemną atmosferę, nastawioną na współpracę.

Szczególnie mile widziane kandydatury osób uczących się w wieku do 26 lat.

Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres

kontakt@venite.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Administratorem danych jest Venite Sp. zoo, z siedzibą przy ul. Starowiejska 2a/16.  Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zgoda na przyszłe rekrutacje: „[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Venite Sp. Zoo moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”